Lyžiarska škola

Registrácia účastníka

Vážení zákazníci, lyžiarska škola je zatvorená o znovu otvorení Vás budeme informovať prostredníctvom webu

Upozornenie !!! – registračný formulár sprístupňujeme vzhľadom k pandemickej situácii spravidla dva dni pred termínom výučby – pokiaľ sa Vám nepodarilo otvoriť daný deň v kalendári, je pravdepodobnou príčinou naplnená kapacita lyžiarskej školy, prípadne v daný deň neprebieha výučba.

Vypíšte prosím prihlasovací formulár prostredníctvom nižšie uvedeného kalendára.

Pre registráciu viacerých osôb, je potrebné vyplniť formulár samostatne pre každú osobu.

Pre registráciu na viac ako jednu hodinu, vyplňte formuláre osobitne podľa časového rozpisu.

kalendar shortcode

Prihlásenie sa do školy

Možnosti prihlásenia sa do školy:

  • online formulárom
  • osobne v lyžiarskom stredisku Bezovec (odporúčame prihlásiť sa aspoň 1 deň vopred, nakoľko bez objednania nevieme s určitosťou zaručiť voľného inštruktora pre Vás)

Po vyplnení online formulára Vám bude zaslaný potvrdzovací email. Vaša rezervácia sa stáva platnou až po prijatí potvrdzovacieho emailu!
V prípade otázok, dotazov, alebo komplikácii (ochorenie, atď.) nás prosím kontaktujte telefonicky, sms správou, prípadne e-mailom na ski@ramar.sk
Vašu objednávku považujeme za záväznú.

Lyžiarska škola a škôlka na Bezovci

Lyžiarska škola

Zverte sa do rúk profesionálnym lyžiarskym inštruktorom v lyžiarskej škole na Bezovci. Odporúčaný vek začiatočníkov je od 3 rokov, horná hranica nie je obmedzená, rozhodujúca je fyzická zdatnosť jednotlivca. Ak radi lyžujete, no máte pocit, že predsa “niečo tomu chýba” a chcete sa zdokonaliť, veľmi radi Vám poradíme, upravíme a zdokonalíme Vašu techniku lyžovania. Výučba začiatočníkov prebieha na zjazdovke 200m – Dedovka. Výučba pokročilejších lyžiarov prebieha i na ostatných zjazdovkách s rôznymi stupňami obtiažnosti – od stredne ťažkej až po ťažkú, po dôkladnom zvážení a zvolení lyžiarskeho terénu inštruktorom a po dohode s klientom.

Lyžiarska škôlka

Pre našich najmladších klientov máme pripravenú vhodne vybavenú lyžiarsku škôlku. Výučba lyžovania detí je veľmi špecifická a cieľom je predovšetkým deti motivovať k lyžovaniu, aby sa lyžovanie stalo ich záľubou. K naplneniu tohto cieľu máme v škôlke pripravené rôzne “lyžiarske hračky”, ako napr. obrázky zvieratiek, ktoré slúžia pre slalom a učenie oblúkov, kocky, brány, tunel, ktoré slúžia pre získanie návykov správnej lyžiarskej techniky. Pre zefektívnenie času výučby, v škôlke prevádzkujeme 80 – metrový detský lanový vlek. Počas lekcie učíme deti nielen správnej technike, ale snažíme sa viesť deti k osvojeniu si bezpečnostných návykov správania sa na zjazdovke. Našich klientov sa snažíme učiť nielen lyžovať, ale predovšetkým si nájsť v tomto krásnom zimnom športe veľkú záľubu a lásku na celý život.

Spôsob výučby

Skupinová lekcia

Tzv. skupinovka je výučba, kedy inštruktor vyučuje 2 a viac ľudí súčasne. Výhodou skupinovej lekcie je možnosť vidieť chyby nesprávnej techniky členov skupiny a snaha vyvarovať sa chýb. Naopak snaha opakovať správnu techniku je pre členov skupiny motivujúca, keďže klienti podvedome medzi sebou porovnávajú zvládnutie daného cvičenia a spravidla je aj lacnejšia pre klientov. Skupinové lekcie učíme prevažne s dvomi a viac inštruktormi.

Privátna lekcia

Privátna hodina je lekcia, kedy sa inštruktor venuje max. 1-dnému klientovi.. Hlavnou výhodou privátnej lekcie je venovanie maximálnej pozornosti času inštruktora celej vyučovacej lekcie práve Vám.

Prevádzková doba

Víkendy, sviatky, prázdniny: 9.00 hod. – 16.00 hod.
Pracovné dni: individuálne – podľa dohody s klientom

Cenník

Cena je kalkulovaná na jednotlivú osobu 
Jedna lekcia trvá 50 min. – u deti do 15r. je povinná lyžiarska prilba

V CENE VÝUKY JE  ZAHRNUTÝ SKIPASS a LANOVÝ VLEK V LYŽIARSKEJ ŠKOLE